• info@stylethebumpclo.com
  • +90 531 886 19 30
    +90 212 452 13 71
  • Halkalı Merkez Mah. Capital Tower No:9 D:29/30 K.Çekmece İstanbul

Biz kimiz,

Polat Mümessillik Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak sektörde geçmişi uzun yıllar öncesine dayanan ve uluslararası ticaret deneyimi olan bir şirketiz.

Ağırlıklı olarak Avrupa’daki markalar için üretim ve tedarik organizasyonlarını başarıyla sürdürüyoruz.

Hali hazırda sektörün içinde olduğumuz için bir gün neden biz de yapmıyoruz dedik ve StyleTheBump doğdu..

Müşteri memnuniyetini öne alarak mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla ürünlerimizi en iyi kalitede ve müşteri beklentisine en uygun şekilde sunuyoruz.  

StyleTheBump olarak, müşteri memnuniyetini esas alan, kalite ve sürdürülebilir başarıyı benimseyen örnek ve güvenilir bir şirket olarak uzun yıllar sektörde hizmet vermek amacımızdır.

Üretimin tüm süreçlerinde en iyiye ulaşmaya kendini adamış son derece yetenekli bir ekibimiz var. İşimizdeki başarımız çalıştığımız arkadaşlarımızın yeteneklerinin bir kanıtıdır.  Organizasyonumuzun sürekli daha iyiye ulaşması konusunda tutkuluyuz ve yaratıcı, proaktif çalışanlarımızla gurur duyuyoruz.  

Markamızı kurarken hep en iyisini yapmayı hayal ettik. En kaliteli ve sürdürülebilir kumaşlar, iplikler kullanalım istedik. Hamilelik zorlu olduğu kadar keyifli de bir süreç. Annelerimizin en rahat sekilde 9 ayini geçirmesini hatta dogumdan sonra da aldıklarını giyebilmesini hedefledik. Bu yüzden ürünlerimizin bir çoğunu hamile olmayan kadınlar da rahatlıkla satın alabilirler.

Tecrübelerimizin harmani olan bebeğimiz StyleTheBump ile, hayatınızın en önemli yolculuğununda katkıda bulunma fırsatı için teşekkür ederiz…..